Çalışma Saatlerimiz: Pts - Cts - 09:00 - 18:00, Pazar Günleri Kapalı
0552 673 00 00
Blog

DAS INSTITUT

LEYLA INANIR DAS INSTITUT FARKI

Farkımız

Fark Noktası – Bu yeni bir yaşam tarzı!

DAS INSTITUT sizin, yüzünüze ve vücudunuza bakım yapma şeklinizi değiştirmeniz gerektiğinin birdenbire farkına vardığınız ve kendinizi nitelikli bir Skinolojistin güven verici, konuksever ve bilgili ellerine bıraktığınız yerdir.

Bizim ana amacımız oradan dışarı çıkıp, sizin için en iyi ve tamamen risksiz ürünlerin neler olduğunu bulmaktır. Bu yeni anlayış, sizin için hayatınızı değiştirecek kararları da beraberinde getirecektir.

DAS INSTITUT sizin hislerinizi, cildinizi ve iyiliğinizi etkileyen her olumlu her şeyin başladığı ‘odak noktası’ dır.
Soft ışıklandırması, hafif kokusu ve yumuşak müziğiyle bakım odalarındaki ambiyans, size hakkettiğiniz rahatlatıcı molayı sunacak. Ayrıca mevcut bakımlar, sizin kişisel ihtiyaçlarınıza ve yaşam tarzınıza uyacak şekilde bizi her ziyaret edişinizde yeniden düzenlenecek.

Her bir bakımayrıcalıklı Dr. Baumann ‘Bionome’ Skincare ürünleriyle, yani kimyasal koruyucular, kimyasal güneş filtreleri, alerjiye neden olan koku maddeleri, hayvansal kökenli içerik maddeleri ve renklendiriciler içermeyen ürünlerle yapılmaktadır. Ayrıca bu ürünler, her bir bakımı siz müşterilerimize güvenli ve sağlıklı bir cilt bakımını sağlama ve mutlak bir iyilik hissini verebilme amacına hizmet eden bir lüks haline getirir. Aynı zamanda ürünlerin yalnızca ciltle uyumlu veya ciltle özdeş unsurlar içerdiği garantilidir. Bunlara ek olarak, önerilen evde bakım ürünlerini kullandığınız takdirde yalnızca 3-5 hafta içinde gözle görülebilir ve kalıcı sonuçları garanti ediyoruz!

ÜCRETSİZ olarak yapılacak derinlemesine cilt analiziyle bir DAS INSTITUT merkezine yapacağınız ilk ziyaretten çok memnun kalacaksınızMüşteri profiliniz kayıt altına alınacak ve daha sonraki her gelişinizde güncellenecek; ayrıca cildinizin görüntüsündeki gelişimi değerlendirebilmeniz ve bunun keyfine varabilmeniz için bakım öncesi ve sonrasında fotoğrafınız çekilecek.

Bunları, Bionome Cilt Bakımının değerini sizle tanıştırmak için yapacağımız ÜCRETSİZ bir yüz bakımı takip edecek. Görüşmeniz, cildinizin sağlıklı ve güzel görünmeyi sürdürebilmesi için tam olarak hangi içerik maddelerine ihtiyaç duyduğu konusunda size tavsiye vermek üzere eğitilmiş yetkili bir Dr. Baumann içerik maddeleri uzmanı olan Skinolojistinizle gerçekleşecek.

Onların kapsamlı bilgileri, size salon/SPA  bakımlarını veya kişisel ev bakımlarını önerirkentoksik cilt bakımına karşın sağlıklı cilt bakımını nelerin oluşturduğunu dikkate alarak medikal ve bilimsel olarak belgelenmiş bilgileri size sunmalarını sağlar.

Skinolojistler çoğunlukla Dr. Baumann Kozmetik Ürünleri’nin bulunduğu yerlerde mevcuttur. Onlar, cilt uzmanı ve içerik maddeleri uzmanı olmalarını sağlayan Skinoloji Diplomaları için çalışmalar yapmış yetkili güzellik uzmanlarıdır. Bu cilt ve içerik maddeleri bilgisi güzellik uzmanlarımızı, normal salon/SPA’ larda bulunmayan yeni bir uzmanlık seviyesine yükseltmiştir. Bu bilgi birikiminden yararlanmak için sahip olduğunuz bu eşsiz fırsatı kaçırmayın!

DAS INSTITUT zihninizi, daha önce hiç bu kadar kişisel bir yolla alamadığınız değerli bilgilere açacak. Biz her müşteriye, kendi ürününü profesyonel bir dermatolojik içerik maddeleri sözlüğü yardımıyla analiz edebileceği kanıtlanmış bir metot ve sağlıklı bir cilt ve sağlıklı bir yaşam tarzı ile ilgili temel bilgilerin bulunduğu bir kütüphane sunuyoruz (hem online olarak hem de DAS INSTITUT Outlet’ lerde bulunabilen).

Bu bilgiler sizin belki de ilk keziyi bir cilt bakımını neyin belirleyeceği konusunda bilgiye sahip olmanıza ve elinizdeki ürünü tanımlayabilmenize olanak sağlar.


Tüm Dr. Baumann ve SkinIdent ürünlerini yalnızca güzellik salonları ve SPA’ larda bulunabilir –biz uzmanlarla çalışmanın gerekliliğine inanıyoruz.

 DAS INSTITUT, cilde tamamıyla özdeş dünyadaki ilk ve tek bakım olan Dr. Baumann’ın ünlü SkinIdent Serisi’ne ev sahipliği yapmaktadır –Bu, cilt bakımı endüstrisinde gerçekten devrimsel bir gelişmedir.

DAS INSTITUT ayrıca beş Dr. Baumann serisinin de ev sahibidir. Beş serinin hepsi de tüm kimyasal koruyucular, kimyasal güneş filtreleri, mineral yağlar, yapay renklendiriciler, hayvansal kökenli içerik maddeleri ve kokular içermeyerek ‘sağlık’ ve ‘güzellik’ kavramlarını, desteklemektedir. (Dr. Baumann Türkiye web sitesini ziyaret edin)
DAS INSTITUT sizin salon/SPA deneyimlerinizi tartışacağınız, ciltle ve istediğiniz ürünlerle ilgili tüm soruları sorabileceğiniz ve salon/SPA deneyimlerinizi diğer müşterilerle paylaşabileceğiniz forumunuzdur.

DAS INSTITUT sizin, kişisel online cilt analizinden ve sonrasında sağlıklı ve güzel görünen bir cilt için gereken ürün tavsiyelerinizi aldıktan sonra, ürünleri evinizin konforunda7/24 satın alabileceğiniz  online mağazanızdır.

DAS INSTITUT sosyal bir merkezdir, karşı konulmaz promosyonlar ve kurum içi aktivitelerden haberdar olmak için sadece etkinlik takvimimize bir göz atın. %50’ye varan indirimlerin keyfine varabilir, sonraki gelişlerinizde yapacağınız alışverişlerde kullanmak ya da hepsini bir seferde harcamak için biriktirmek üzere hediye olarak bir Dr. Baumann parası alabilirsiniz.

Bir sadık müşteri kartı, sizin puanlar toplamanızı ve onları seçtiğiniz ürünlere dönüştürmenizi sağlayacak. Burada her zaman size bekleyen sürprizler olacak.

LEYLA INANIR DAS INSTITUT