Çalışma Saatlerimiz: Pts - Cts - 09:00 - 18:00, Pazar Günleri Kapalı
0212 231 00 00
Blog

GÜZELLİK UZMANLIĞI EĞİTİMİ - Skinoloji Eğitimi

GÜZELLİK UZMANLIĞI EĞİTİMİ

Skinoloji Eğitimi

Profesyonel, dürüst, ilkeli eğitim için; leyla İNANIR doğru seçim

Leyla İnanır 1992’den bugüne gelen tecrübesiyle her günün değişen koşullarında. Nişantaşı, Kadıköy, Ankara, Fethiye ve Antalya’ da ki şubelerinde Güzellik Uzmanlığı Kursu’nda ve eğitiminde Estetisyenlikle ilgili sürekli kendini yenileyerek; daha iyi eğitim ve hizmet vermektedir. Uluslararası deneyim ve kalitesini kozmetik, güzellik ve bakım sektörü ile ilgili hizmet, gelişim ve eğitim sunan, her biri kendi dalında uzman ve akademik kariyerleri olan uzman öğretmenlerle çalışan bir kurumdur. Sürekli olarak yurt dışıyla bağlantılı uluslararası eğitmenleri Türkiye\'de düzenleyen tek Güzellik Uzmanlığı kursu olarak, INCI (Skinoloji), Anti-Aging, satış ve pazarlama, Hipnotik İş Geliştirme seminerleri ile bu sektöre girecek olan kursiyerlerimizin en iyi eğitimi almalarına ve daha sonra işletmelerini en üst seviyeye getirmelerine rehberlik edilmektedir. Türkiye’ de tek Skinoloji (aktif içerik maddeleri) eğitimi veren kurum olmakla birlikte kursiyerlerin aldıkları eğitim sonrasında Güzellik Uzmanlığı Belgesinin dışında Skinoloji Sertifikası verilerek, daha üst bir kademede mezun olmaları sağlanmaktadır. Tek Bionome ürün olan Dr. Baumann ile uygulama yapan kursiyerler, en son teknolojik ürünleri kullanarak insan sağlığını korumaktadır. Bionome ürün ise: Kimyasal katkı maddesi, Kimyasal UV filtreleri, Kimyasal boya maddesi, Koku (parfüm), Mineral yağ, Oksijen ve Hayvansal madde içermeyen, aynı zamanda Gereksiz ambalajlama kullanmayan çevre, doğa ve insan dostu ürünlerdir. Bunlara karşılık Çok Katmanlı Lipozomlar ve en değerli bitkisel yağlar kullanılır. Reklam ve satış odaklı değil, tamamen sonuç ve müşteri memnuniyeti odaklıdır.

 

Kurum olarak kendi salonumuzla birlikte son tüketici gurubuna hitap ederek, kursiyerlerin de bu deneyimlerimizden faydalanmalarını sağlamaktadır. Kursa katılmak isteyen kursiyer adayları 2 gün misafir kursiyer olarak derslere katılma hakkına sahiptirler. Yabancı uyruklu veya yurt dışından kursumuza katılmak isteyen kursiyer adaylarına da her türlü imkanı sağlamaktadır. Eğitim ve öğretimde temel dayanak noktalarımızı öğrenmeyi öğrenmek, disiplin, takım çalışması, yaratıcılık ve ideali aramak kavramları oluşturuyor.

 


Ayrıca T.C. MEB Leyla İnanır Güzellik Uzmanlığı Kursunda yüzlerce kişi ücretsiz eğitim alarak sektöre kazandırılmış birer uzman olarak çalışmalarını sürdürmektedirler. Özellikle özel seçilen bu kursiyerler okuyamamış maddi durumları kötü ya da kurumlardan araştırılarak ihtiyacı olanlara bu imkanlar verilmektedir. Leyla İnanır, eğitim sektöründe uluslararası referans noktasıdır. Güzellik Uzmanlığı Eğitimi adına Türkiye’ de ilk defa uluslararası bir paylaşım gerçekleşmiş ve Fransa Kozmetoloji Okulundan stajyer öğrenciler eğitimlerimize katılarak 3 aylık stajyerlik eğitimlerini kurumumuzda tamamlamışlardır.

Hedefimiz bu alanda yetkin ve kendine güvenen, çok boyutlu ve bağımsız düşünce yeteneği donanmış, toplumsal sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmek ve üretilen bilgilerin tüketicilere yayılmasına katkıda bulunmaktadır. Verdiğimiz eğitim satın alınamayacağı gibi sadece öğretmek ve öğrenmek isteyenlerin buluştuğu doğru adrestir….  


LEYLA İNANIR SKINOLOJI AKADEMİLERİ