Çalışma Saatlerimiz: Pts - Cts - 09:00 - 18:00, Pazar Günleri Kapalı
0212 231 00 00
Blog

LEYLA İNANIR DAS INSTITUT MİSYONU

LEYLA İNANIR DAS INSTITUT MİSYONU

Misyonumuz; dünyanın her yerinde her müşteriye, DAS INSTITUT adında mükemmel bir güzellik ve huzur cenneti sunarken eğitimin her iki odağı olan bilgi ve profesyonelliği en üst düzeyde oluşturmaktır.

Biz, güzellik salonu/SPA’ nın temel görevini; sadece güzellik merkezi olmaktan sağlık ve güzelliğin merkezi olmaya, sadece bir bakım merkezi olmaktan bir eğitim noktası olmaya dönüştürmek istiyoruz. Bunları yaparken de bu salonların, müşterilerin sağlıklı ve güvenli bir cilt bakımını nasıl ayırt edebilecekleri hakkında tavsiye aldıkları bir yer olmasına ve buraların dermatolojinin, beslenmenin, sağlıklı yaşamanın, kişilik ve yaşam tarzına uyan inanılmaz değişimlerin odak noktası olmasına özen gösterdik.

DAS INSTITUT, cilt bakımı hakkında gerçekten önemli olan konuları odak noktası olarak alır; aslında direkt olarak, sağlıklı ve güvenli cilt bakımını neyin meydana getirdiği ve siz ve aileniz için en iyi cilt bakım tercihlerinin nasıl yapılacağı noktalarını dikkate alır.

Bu sistem her müşteriye, kendi ürününü profesyonel bir dermatolojik içerik maddeleri sözlüğü yardımıyla analiz edebileceği kanıtlanmış bir metot sunuyor. Böylece müşteri bir anda, belki de ilk kez iyi bir cilt bakımını neyin belirleyeceği konusunda bilgiye sahip olma ve elindeki ürünü tanımlayabilme konumuna geliyor.

Öğrendikleriniz karşısında hayrete düşeceksiniz!

Bu merkezlerin tümü, Skinolojist olabilmek için ek eğitimlerden geçmiş yetkili güzellik terapistleri tarafından işletilmektedirSkinolojistler, sizin cildinizin sağlıklı, güzel ve genç olabilmesi için gerçekte hangi içerik maddelerine ihtiyaç duyduğu hakkında size tavsiye vermek için eğitilmiş içerik maddeleri uzmanlarıdır. Onlar, güzellik terapisti ve çok daha fazlasıdırlar.

Biz topluma, cilt bakım endüstrisinin müşteriye satmak istediklerini sunmak yerine, cilt bakım endüstrisine toplumun gerçek ihtiyaçlarını anlatmayı amaçlıyoruz. Bu sözümüzü de etkili, cilt dostu, çevre dostu ve hayvan dostu cilt bakımını her yönüyle araştırarak ve sürekli güncel bilgi sağlayarak daha da ileri götürmeyi hedefliyoruz. Başka bir deyişle, size vicdan çerçevesinde cilt bakımını sunmayı hedefliyoruz.

Biz müşterilerin bilgisinin güncelliğini, onlara sağlık ve güzellikteki en son haber ve trendleri ve dermatolojik bilgileri değerlendirip onlara  net bir şekilde sunarak korumayı görev biliyoruz çünkü özel indirimler ve müşteri sadakati programlarıyla maddi açıdan karşılanabilen ve etkili bir cilt bakımını sağlamayı amaçlıyoruz.

Profesyonel dermatolojik literatürü kullanan, güvenilir ve lider bir uluslararası otorite haline gelebilmek için online sözlüklerden ve bilimsel çalışmalara ve makalelere dayalı uzmanların(doktorlar ve dermatologlar) görüşlerinden yararlanıyoruz.
Hedeflerimiz;

·   Müşterilerin profesyonellerin kullandığı evde bakım ürünlerinden memnun olmalarını sağlamak. Sizlere evde kullanacağınız ‘profesyonel cilt bakımı’ nı sağlıyoruz.

·   Etkili ve güvenli cilt bakımına ilişkin farkındalığı ve bilgiyi paylaşan bir toplum yaratmak.

·   Tatmin edici alışveriş deneyimleri yaratmak.

·   Sonuçları ve müşteri memnuniyetini garanti eden, güvenilebilir bir iş kurmak.

·   Cilt analizinde mükemmelliği yakalamak ve ilgili cilt bakım ürünlerini önermek.

·   Cilt bakım ürünleri tüketicisinin alışkanlıklarını etkilemek –deneyimsiz satış elemanlarından tezgâh üstü cilt bakım ürünlerini almamalarını, Skinolojist adındaki gerçek uzmanlardan ve profesyonel bir güzellik merkezinden –bir DAS INSTITUT Outlet’ ten- cilt bakım ürünleri almalarını sağlamak.

 

Leyla INANIR DAS INSTITUT