Çalışma Saatlerimiz: Pts - Cts - 09:00 - 18:00, Pazar Günleri Kapalı
0212 231 00 00
Blog

LEYLA İNANIR DAS INSTITUT SÖZÜ


LEYLA İNANIR DAS INSTITUT SÖZÜ

Sözümüz, birincil önceliğimize yani sizlere doğruyu söylemekten vazgeçmemektir.
Bunun anlamı eğitmeye ve rehberlik etmeye devam etmek, ulaşabileceğimiz herkese ulaşarak insanların dünyanın neresinde yaşarlarsa yaşasınlar, kendileri, aileleri ve onlar için önemli olan herkes için güvenli ve sağlıklı cilt bakımının öneminin farkına varmalarını sağlamak.

Tehlikeli içerik maddeleri bulunduran ürünlerin kullanılması konusuyla ilgili olarak sağlık açısından bir kırmızı alarm durumunun mevcut olmasına ilişkin sosyal farkındalık yaratmak. Bu durum yalnızca cilt bakımıyla değil, aynı zamanda yediğimiz besinleriçtiğimiz su ve yaşadığımız hayatla da alakalıdır.

Vicdan çerçevesinde cilt bakımı’ kavramını desteklemeye ve sizin sağlıklı ve güveli cilt bakımı talep etme hakkınızı savunmaya devam edeceğiz. Bu demek oluyor ki biz yalnızca ciltle uyumlu ya da ciltle özdeş ürünlerin kullanımını destekleyeceğiz.

Sözlerimizi ve sizlere sağladığımız bilgileri, hepsi ulaşılıp okunabilir olan güvenilir bağımsız bilimsel makalelerle desteklemeye devam edeceğiz.

Biz, Bionome ilkeleri olan çevreye karşı toleransı, etkinliği ve uyumluluğu her zaman sürdüreceğiz.

Biz doğaya ve üzerinde yaşadığımız bu güzel gezegene saygı duyuyoruz ve sizi, hayvanların ve çevrenizin koruyucuları haline gelmeniz için uyarıyoruz.

DAS INSTITUT’ de sizlere, uzmanlık alanı içerik maddeleri ve sizin cildiniz olan kalifiye Skinolojistler tarafından cildinize yapılacak olan derinlemesine analizler sunuyoruz.
Cildinizin ‘mevcut durumu’ na odaklanan mükemmel bakımlar ruhunuza dokunur ve moralinizi yükseltir.

Güvenli, sağlıklı ve etkili cilt bakımı esaslarına ve hayata saygı duyduğumuz için biz Bionome cilt bakımını teşvik ediyoruz.


Size sadece güvenli cilt bakımı için değil, sağlıklı beslenme, dengeli bir yaşam ve güzel hislerle dolu zamanlar için profesyonel danışmanlığı garanti ediyoruz.

Size 3-5 hafta içinde görünür sonuçları garanti ediyoruzaksi takdirde paranızı kesinlikle idare ediyoruz!

DAS INSTITUT’ ün bir parçası olmak çok eğlencelidir, burada düzenli olarak özel indirimleri ve promosyonları, bilgilendirme akşamları, pratik ‘güzel görünme’ akşamları ve uzmanlardan dersleri bulabilirsiniz.

Her zaman tüm sorularınızı yanıtlamak, gerektiğinde sizi daha fazla bilgiye yönlendirmek ve güzellik salonumuzdaki tüm ilginç ve ‘kaçırılmayacak’ bilgilendirme etkinlikleri ve diğer aktivitelerden sizi haberdar etmek için web sitemiz ve e-mail adreslerimiz yoluyla ulaşılabilir olacağız.

Ayrıca DAS INSTITUT, genellikle hayatlarımızda eksik olan bir şeye -gerçekten ilgi gösterilme ve ‘evinde ve arkadaşlarıyla birlikte olma’ hissini veren kişisel servise- sahip kozmetik ev bakım butiğinizdir. DAHA İYİ NE OLABİLİR Kİ?

Bir müşteri olarak sizin ilgilendiğiniz konuların ve iyi olmanızın her zaman bizim birincil önceliğimiz olacağına söz veriyoruz.

SAĞLIKLI VE MUTLU BIONOME GÜNLER

Leyla INANIR DAS INSTITUT