Dr. Baumann Kozmetik Ürünleri

Dr Baumann Kozmetik Ürünleri– ( Dr.Baumann websitesi )

Ürünlerimizin tanıtımı – Vicdan çerçevesinde cilt bakımı

Salon/SPA bakımlarında ve ev bakımlarında kulanılan tüm ürünlerin cildiniz için tamamen güvenli olduğundan emin olmak için biz, sağlıklı, dengeli ve güzel bir cilde sahip olmanızı garantileyen, sadece cilt dostu ya da cilde özdeş içerik maddeleri bulunduran ürünleri tavsiye ediyoruz.

Kozmetik ürünü kabınızın içinde ne olduğu (hangi içerik maddelerinin olduğu) bizim başlıca kaygımızdır. Bu bizim Dr. Baumann BIONOM KİTABI ile yaşadığımız, yani tüm ürünlerin tolerans, etkinlik, ciltle uyumluluk ve çevremize ve tüm yaşayan canlılara saygı kriterlerine göre değerlendirildiği anlamına gelmektedir.

Cildinize sürdüğünüz herşey ciltle uyumlu ya da cilde özdeş olmalıdır. Bu size mantıklı geliyor mu? Tabi ki gelmeli.

Mantıksal açıdan eğer cildinizürünlerinizdeki içerik maddelerini cilt dostu veya cilde özdeş olarak algılamazsa onlara tolerans göstermeyecektir ve bu da hassasiyet, dermatitis, alerjiler, daha ciddi durumlarda hormonal bozukluklar ve kansere yol açar. (Web sitemizdeki bilimsel araştırma içerikli videoları inceleyebilirsiniz.) Eğer cildiniz ürünlerinizi tolere etmiyorsa bu ürünlerin pozitif etki göstermeleri açıkça olanaksızdır.

Ürününüzü ve bakım seçeneklerini yeniden gözden geçirmeniz ve bu konuda olabildiğince fazla bilgi edinmeniz sizin için çok önemlidir. Tüm bunlara rağmen sonuçta bu sizin kararınız ve SİZİN cildiniz.

Daha önce bahsedilen konuların sonucu olarak tüm Dr. Baumann Cilt Bakım ürünleriBionom ilkelerine sadık kalarak, en üst seviyede ciltle uyumluluk, sağlık ve güvenliği garanti etmek için, kimyasal koruyucu veya kimyasal güneş koruyucuları, hayvansal kökenli maddeler, renklendiriciler, kokular, mineral yağlar; oksijen ve kağıt ambalaj içermezler. Dr Baumann ürün serisindeki her ürün ya ciltle uyumlu ya da cilde özdeştir, bu nedenle seçim yapmanız her zamankinden daha kolay!

Aşağıdaki linklerle Dr.Baumann ürün serilerine ulaşabilirsiniz:

    1. SkinIdent
    2. Dr.Baumann
    3. BeauCaire
    4. Spa
    5. Make Up