Hedefler

Amacımız

Amacımız, müşterileri cilt bakım ürünlerinin içinde hangi içerik maddelerinin bulunması gerektiği ve bu içerik maddelerinin ayrı ayrı ve birlikte ciltleri üzerinde olumlu veya olumsuz ne gibi etkilere neden olduğu konusunda bilgilendirmektir.

Yetersiz profesyonel bilgiden kaynaklanan bu cehalet acilen giderilmelidir ki böylece sonuçtatüm müşteriler kullanacakları cilt bakım ürünlerini doğru seçmeleri konusunda bilgilendirilebilecek konuma gelsinler.

Bu, DR. BAUMANN DAS INSTITUT’ün ortaya çıkmasının nedenidir- profesyonellik ve bilginin en üst noktasınaulaşmak ve bu bilgiyi ve diğer avantajlarımızı sizlerle paylaşmak.

Bu bilginin çoğu, cilt bakımında kullanılan 10000’den fazla içerik maddesinden ve her bir içerik maddesinin değerlendirilmesinden oluşan Dermatolojik ‘Mavi Liste’ ye ve profesyonel içerik maddeleri sözlüğüne dayanmaktadır. Bu değerlendirmeler, kendimiz ve ailelerimiz için alacağımız ürünleri seçerken akıllıca tercihler yapabildiğimizden emin olmamızı sağlar.
Bizler, sırf alışkanlıklarından dolayı trend olan güzellik ürünlerini alan müşterilerin, sağlıklı ve güvenli cilt bakım ürünlerini alan müşteriler haline gelmesini sağlamakta kararlıyız.

Biz, güzel cilt kavramına mantıklı ve ahlaklı bir açıdan yaklaşmakta ısrarcıyız, çünkü sadece sağlıklı bir cilt gerçekten güzel olabilir.