Multiaktif Lipozomlar

Multiaktif Lipozomlar

Eminiz ki Lipozomlar’ı duymuşsunuzdur, fakat Dr. Baumann Çok Katmanlı Lipozomlar’ı -zarar görmüş cilt hücrelerinin tedavisini desteklemek, yeni hücreler oluşturmak ve mevcut sağlıklı hücreleri korumak amacıyla yağ asitleri ve E,A,F ve C Vitaminleri gibi sağlıklı maddeleri cildin içine taşıyı olarak görev yapan, cilde özdeş yapıları- geliştirmiştir. Bu Çok Katmanlı Lipozomlar tamamen ciltle uyumlu olduklarından, ayrıca zarar görmüş hücre zarlarının onarılması gibi cilt onarıcı faaliyetleri de yürütebilirler.  Bu ürünleri Dr. Baumann Das Institut Güzellik Salonu/SPA’larınızda bulabilirsiniz.

Multiaktif Lipozomlar hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Multiaktif ne anlama gelmektedir? Tüm cilt tabakalarına daha etkin bir şekilde nüfuz edebilmek için farklı büyüklükteki birkaç lipozomun 12 defaya kadar kapsüllenerek iç içe geçirilmesidir. Lipozom ne kadar küçük olursa o kadar verimli çalışır, yani cildin o kadar derinine nüfuz edebilir. Bu da doğal olarak, bu özel ürünleri kullandığınızda eşsiz sonuçlar elde edebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Bu ‘Çok Katmanlı’ Lipozomlar cildin nem seviyesindesadece 7 gün içinde %100’e varan artış sağlayabilirlererken yaşlanma, akne, dermatit ve diğer cilt dengesizlikleri üzerinde önemli ölçüde etkilidirler. Bu nedenle de bir ay boyunca süren günlük uygulamasonundayeniden sağlıklı, dengeli, ışıltılı bir tenoluşturabilirler ve devamında da cilt sürekli daha iyiye gider!

Multiaktif Lipozomlar hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Aşağıdaki linklerle Dr.Baumann ürün serilerine ulaşabilirsiniz:

SkinIdent
Dr.Baumann
BeauCaire
Spa
Make Up
Dr.Baumann Türkiye website