Skinoloji

Skinoloji nedir?
Skinoloji, cilt analizi, cilt bakımı ve güzellik ürünlerinde yeni bir profesyonellik ve bilgi seviyesini tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Cilt, içerik maddeleri ve dermatolojik bilgi kelimelerinin bir kombinasyonudur. – (Dermatoloji)

Skinolojist kime denir?
Skinolojistler, Skinoloji diplomasına sahip olan yetkili güzellik uzmanlarıdır. İleri düzeydeki bu çalışmalar onlara kozmetik içerik maddeleriyle ilgili birikimlerinde kapsamlı bir eğitim sağlamıştır. Bu eğitim onların alerjileri de içeren özel cilt durumlarını teşhis etme ve düzeltmelerine imkan vermektedir. Ayrıca bu derinlemesine bilgi onların, size salon/SPA bakımlarını ya da kişisel ev bakımını önermeden önce problem teşhis etmelerini ve size, cilt bakımında kullanılan alerjenler ve kirletici içerik maddelerini ayırt edebilmenize ilişkin medikal ve bilimsel olarak belgemiş olan bilgileri sunmalarını sağlar. Bu gelişkin vasıflar her Skinolojisti alanında seçkin ve avantajlı bir konuma getirmektedir. Skinolojistler, her zaman güvenli cilt bakım ürünleri alabilmeniz için gereken bilgiyi sürekli size sağlarlarSkinolojistler sadece Dr. Baumann Das Institut Outlet’lerde bulunurlar.

Diğer avantajları ise şunlardır:
Çok Katmanlı Lipozomlar ve Nanozomlar’ı kullanarak cilde derinlemesine bakım yapma becerisine sahiptirler. Bu, onların gözle görülebilen ve ölçülebilen sonuçlar elde etmelerine olanak sağlar.

Skinolojistler, ürünleri ve içerik maddelerini güvenlik ve etkinliklerine göre değerlendirmek için online içerik maddeleri sözlüklerini kullanmak üzere eğitilmiştir. Bu sözlükler, gösterişli reklamlardan ziyade profesyonel bilimsel çalışmalara dayanmaktadır.

Skinolojistler size bütçenize uyan, etkili bir cilt bakımını seçmenizde yardımcı olurlar.
Skinolojistler, cilt bakım ürünleri üreticilerinin verdiği sözleri deşifre eder ve bu sözleri, cilt bakım ürünlerinde kullanılan içerik maddelerine ve onların konsantrasyonlarına  bakarak doğrularlar.

Skinolojistler, bir tüketici olarak sizi temsil eder ve korular, ve kesinlikle cildinizin en iyi arkadaşıdırlar.