Yararlarımız

Faydalar

DR. BAUMANN DAS INSTITUT sizin Güzellik Cennetinizdir, burası öyle bir yerdir ki sizi günlük kaygılardan uzaklaştırır, rahatlatır, hislerini okşar, ruh halinizi yukarı çeker, enerjinizi toplamanızı sağlar, bunları yaparken de uzmanlarımız eşliğinde kendinizi evde hissetmenizi sağlar. Bırakın günlük kaygılarınız ve stresiniz gitsin ve bütün hislerinizin iyi duygularla dolmasına izin verin. Kokuların, ambiyansın, müziğin, harika bir masajın ve sisin için özel hazırlanmış tedavinin tadını çıkartın. Hiçbir zaman esenliğinizden ve güzelliğinizden ödün vermeyin.

Dr. Baumann Das Institut’i bir sonraki adım ve bir sonraki en iyi şey yapan durum onun özel bir güzellik butiği ile gösterişli bir salonun öğelerini bir araya getirmesinden kaynaklanmaktadır. Bunların hepsi gerçek bir cilt uzmanının ellerindedir: sizin Cilt bilimciniz. Yenilenmiş, yeniden doğmuş ve hayatın bütün zorluklarına pozitif bir tavırla göğüs germeye hazır yeni bir insan gibi hissetmeye başlayacaksınız. Bütün potansiyeliniz ve güzelliğinizle özünüzü ortaya çıkartın.

Dr. Baumann Das Institut’de modern bir cilt analiz makinesi vardır. Bu makine, güzellik ürünlerinizde mevcut olan her malzemeyi analiz eden ve bu ürünlerde ne olmaması gerektiğini ya da bunun yerine ürünlerin güvenli, sağlıklı ve etkili olması için gereken malzemelerin ne olması gerektiğini söyleyen bir internet bağlantısıdır. Sadece profesyonellerin erişebildiği böyle araçların kullanımı en sonunda size tam bir güven hissi verecek, ayrıca sağlık, güvenlik ve faydalara odaklanan etkili bir cilt bakımı seçmenize ve bunları anlamanıza yardımcı olan yeteneklere ve kavrayışlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Önceden sadece uzmanların ellerinde olan bilgilere, şimdi sizler de ulaşma fırsatı bulacaksınız.

Kendinizi sevin- Kendi özel gününüzü yaratın. Star Glamour Treatment (Yıldız Parıltısı Tedavisi)’ni yaptırın ve kendinizi yıldızların üzerinde hissedin. Sonra da salon/SPA’yı büyük bir rahatlık hissi ve kesinlikle harika bir biçimde terk edin.   

Ailenizi ve arkadaşlarınızı sevin, ödüllendirin ve şereflendirin. “Arkadaş ekle” sayfamızı ziyaret edin ve arkadaşlarınızı ve ailenizi “free Bionome Facial” ile şımartın. Bu, müşterilerimize sunduğumuz çok sayıda özel hizmetten sadece biri. Arkadaşlarınız ve aileniz bu değerli deneyim için minnettar olacak ve onları bu şekilde düşünmenizi takdir edecekler.

Her durum için kullanabileceğiniz “selamla kartı” bölümümüzü de ziyaret etmeyi unutmayın. Bu sayfada, istediğiniz herkese ister Cuma günlerini kutlamak, ister iyi bir yaz tatili dilemek için olsun, her zaman kullanabilirsiniz. 
Bir lider olun ve yeni öğrendiğiniz bilgileri aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. Cilt bakımı endüstrisinin en iyi saklanmış sırlarını paylaşarak onları kullandıkları cilt bakım ürünleri bakımından güvenli ve sağlıklı tutacak bir konum almalarını sağlarsınız.

Hayvan ve çevre dostu olan Bionome Skincare seçmek için kesin bir karar almak, herhangi bir kozmetik ürün almanın çok ötesinde bir deneyimdir. Bu, sizin ne olduğunuza ve neyi temsil ettiğinize dair aktif bir oydur, ayrıca size etrafınızda iletişim kurduğunuz bütün insanlara ve gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmanızda yol göstericidir.

Dr.Baumann ürünlerine sahip olmak, sizi çok seçkin bir grubun bir parçası yapacaktır. Bu grubun içindeki insanlar sağlık ve kalite konusunda amaç, mantık ve sıfır teslimiyet hakkında ortak bir inanışa sahiptirler, kullandıkları cilt bakım ürünlerinde de gerçekten koruyucu olanları tercih ederler. Bu yeni bir ölçüttür ve bu ölçüt ile gerçek kaliteye giden yolu keşfedeceksiniz. 

Bir Dr. Baumann Das Institut ziyaret etmek ve bir Dr Baumann ve/veya SkinIdent ürünleri almak en etkili, en akıllı ve en yenilikçi cilt bakım ürünü almanın ötesinde bir deneyimdir. Bu şunu söylemenin bir yoludur: “Ben akıntıyı takip eden biri değilim, ben bir bireyim ve MAC, Mont Blanc ya da bir BMW almayı tercih eden insanlar kadar özel bir insanım. Evet, siz özelsiniz ve Bionome ürünü satın almak sizin kişisel imzanız olmalıdır. 

Bir Bionome çayı içmek ya da cilt analizi yaptırmak için uğrayın, hatta sadece bilgi sahaları ile ilgili bilgi edinmek için de girebilirsiniz. Burada, sağlıklı yaşam, düzgün beslenme, önemli tıbbi yazılar ve siz ile ailenizin sağlığını ve esenliğini etkileyen kozmetik dünyasındaki son yenilikler hakkında güncel bilgiler bulabilirsiniz. Her zaman sorularınıza yanıt verecek bir uzman (Cilt bilimci) mevcut olacaktır.

Tedavileriniz cildinizin durumunu iyileştirmek için mükemmel şekilde senkronize edilecektir ve istediğiniz sonucu alacaksınız. Bütün cilt problemleri uzmanlarca analiz edilecek ve sorumlu cilt bilimci tarafından tedavi edilecektir. Bu cilt bilimci ayrıca sizlere bir sonraki Dr. Baumann Das Institut ziyaretinize kadar destek olacak olan ev bakımı ürünlerini de önerecektir.

Bizi telefonla arayın, eposta gönderin ya da Dr. Baumann Das Institut’e uğrayın. Sizinle tanışmak için dört gözle bekliyoruz.

Sizi Dr. Baumann Das Institut dünyasına davet ediyoruz. Burası kontrolün sizde olduğu ve güzel bir cilt ve sağlıklı bir yaşam için en gerekli bilgilerin olduğu yerdir.

Çok eğlenceli zaman geçireceğinizin ve en önemlisi de burayı çok seveceğinizin garantisini veriyoruz.