Yüksek Frekans Bakımı

Yüksek frekans bakımı

Yüksek frekans neticesi sayesinde merkezimizde kullanılan ürünlerin, cilde daha iyi nüfuz etmesi ve aknelerin kurutulması hedeflenir. Merkezimizde uygulanan cilt bakımı klasik bakımlardan son derece farklı olmakla beraber çok kapsamlı ve gelişmiş özel cihazlarla yapılır. Yüksek frekans bakımı seansı ortalama 60 dk sürmektedir ve kişinin cilt yapısına göre cihazlardan destek alınır. Yüksek frekans uygulamaları tıp ve estetik alanında her geçen gün ortaya çıkardığı doku onarıcı etkileriyle

 

Cildin üst katmanları (stratum, epidermis ve corneum) ciltte ölü derilerden kurtulmaya müsait olması sebebiyle en iyi şekilde uygulanan katmanlardır.

Merkezimizde yüksek frekansla cildinizi yenileyecek Dr. Baumann ürünlerini inceleyebilirsiniz. Yüksek frekans uygulaması Dr. Baumann’ın jeliyle temizlendikten sonra Dr. Baumann’ın Beyaz Kil’i cilde sürülerek 20 dakika bekletildikten sonra aynı ürünün toniği ile cilt dezenfekte edilir. Ardından Active Care, Lipozom Manuka Tea Tree ve Jojoba yağı  sürülen cilt yüksek frekans uygulaması ile bakterilere karşı cildin savunmasını sağlar. Mikrop öldürücü ve anti bakteriyel olan bu uygulama akne köklerinin kurumasını sağlar, gelişimini önler ve tıkanmış gözenekleri açarak cildin nefes almasını sağlar.