Çalışma Saatlerimiz: Pts - Cts - 09:00 - 18:00, Pazar Günleri Kapalı
0212 231 00 00
HAKKIMIZDA

LEYLA İNANIR KİMDİR?

Hakkımızda

LEYLA İNANIR

Türkiye’nin önde gelen güzellik uzmanı olarak tanınıyor. İki çocuk annesi ve Almanca biliyor. İlk olarak, Ankara’da açtığı kuaför ve güzellik salonlarıyla sektöründe yeniliklere imza atmıştır.1970-78 yılları arasında Almanya’da kozmetoloji öğrenimini ve yüksek lisansını tamamladı.Eğitiminden hemen sonra bir yıl süreyle güzellik enstitüleri ve kozmetik firmalarında araştırmacılık yaptı. Benlice ürünleri ile yaptığı bir karışımdan dolayı özel ödüle layık görüldü.

1980 yılında henüz Türkiye’ye dönüş yapmamışken Ankara’da kuaför ve güzellik salonu açtı. Sonraki yıllarda, haftanın belirli günlerinde hanımları toplayarak, ücretsiz olarak kozmetoloji konusunda bilinçlendirici eğitimler verdi. Bir yandan da, yurt dışında ki eğitim, fuar ve seminerlere katılarak bu konudaki gelişmeleri yakından takip etti.

1978-81 yılları arasında, Almanya, Fransa, Hollanda ve Avusturya başta olmak üzere, Avrupa’nın bir çok ülkesinde araştırma ve geliştirme çalışmalarına devam etti.

1986 yılında Türkiye’ye döndükten sonra, önce Ankara ve ardından İstanbul’da Leyla İnanır Güzellik Merkezlerini açtı. Ülkemizin en önemli güzellik uzmanlarından biri olarak tanındı. Kozmetik alanında yurt dışında çeşitli eğitim kurumlarından aldığı 3 diploma ve 58 sertifikaya sahiptir.

Eğitim ve öğretim çalışmalarına da ağırlık veren İnanır’ın, Türkiye çapında yüzlerce öğrencisi bulunuyor.

Günümüzde Dr. Baumann Das Institut markası altında 6 güzellik merkeziyle, sektöründe yüksek kalite standartları çerçevesinde hizmet vermektedir.

Formülümüz

Azimli ve dürüst olun. Aldığınız eğitimle ufkunuz açılacaktır. Nereye gideceğinizi biliyorsanız, şartlar ne olursa olsun mutlaka oraya gidersiniz. Onun için çizgileri çok doğru, insani yönü yüksek, merhametli, vicdanlı olarak koyun. İnsan olmanız başarınızda önemli olacaktır. Hata yapsanız bile hatalardan ders alın ve mutlaka ürün uzmanı değil, güzellik uzmanı olun. Bunun için anatomi bilin ve kendinizi geliştirin. Unutmayın !

“Kalıcı Makyaj Güven İşidir”

Ailemize Katılın

Eğitim-Ürün-Bayilik

Bayilik & Franchise

DR. BAUMANN DAS INSTITUT işletmecisi olmak, size verilecek eğitim ve destekler sonucu başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir.

Kurs & Eğitim

Dr. Baumann Das Institut’ün size sağlayacağı sağlam bir işletme deneyimi ve eğitimden dolayı üstün bir profesyonel gelişim sağlayacaksınız

Ürünler & Cihazlar

Online Mağazamızdan ihtiyacınız olan tüm ürünleri tedarik edebilir,üye olarak bayi indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

e-ticaret

Online mağazamız

İhtiyacınız olan tüm ürenler burada,hemde uygun fiyatlarla

Alışverişe Git
eğitimler

Meb onaylı eğitim

Meb onaylı bir çok eğitime buradan ulaşabilirsiniz.

eğitime git
randevu

Online Randevu

Online Randevu alarak,indirimlerden yararlanın.

randevu al