Çalışma Saatlerimiz: Pts - Cts - 09:00 - 18:00, Pazar Günleri Kapalı
0552 673 00 00
BAYİLİK & FRANCHİSE

Leyla İNANIR Güzellik Okulları

DR. BAUMANN DAS INSTITUT ve SİZ

Franchising

DR. BAUMANN DAS INSTITUT zincirinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi lisans imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, hemen hemen hiçbir işletmenin sağlayamadığı yüksek kalitede verilen DR. BAUMANN DAS INSTITUT eğitim ve destek programlarıdır.

Nasıl Yapılır?

Dr. Baumann Das Institut’ün başarısı büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanır. Bu nedenle Dr. Baumann Das Institut, işletmecilerinin seçimi konusunda çok titiz davranır. Bir Dr. Baumann Das Institut lisansı için müracaatlar “Başvuru Formu” nun doldurulup CV’niz ile birlikte e-mail yoluyla tarafımıza ulaştırılmasıyla başlar.

Avantajları Nelerdir?

DR. BAUMANN DAS INSTITUT işletmecisi olmak, size verilecek eğitim ve destekler sonucu başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir.
Kendi İşinizin Sahibi Olmak Dr. Baumann Das Institut işletmecisi olmanız, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da Dr. Baumann Das Institut 35 yıllık uzmanlığı ve deneyimini yanınıza almanız, dolayısıyla da risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir.

Alacağınız Destek ve Servisler

Tüm işletmecilere ilk günden başlamak üzere verilen yoğun ve kaliteli eğitimler, bilgilendirme ve danışma hizmeti, ulusal ve lokal pazarlama eğitim ve destekleri, mal ve hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik malzeme alımı ve kalite kontrol hizmetleri, ekipman tasarım ve yerleştirmesi, ürün araştırma ve geliştirme gibi; ama bunlarla sınırlı kalmayan, Dr. Baumann Das Institut eksperlerinin size sağlayacağı destek ve hizmetler.

Dr. Baumann Das Institut Başarısına Katkıda Bulunabilme Fırsatı

Dr. Baumann Das Institut işletmecileri, sadece sistemi en iyi şekilde uygulayan değil, aynı zamanda sistemin mükemmelleştirilmesi konusunda da aktif rol alan kişilerdir. Aylık rutin toplantılarla sürekli biraraya gelir ve hem işletmemizin hemde kişisel gelişimimiz için çalışırız. İşletmeciler ayrıca, yeni bakım ve ürünler geliştirme konusunda da önemli roller üstlenmişlerdir. Örneğin Dr Baumann Das Institut’ün en sevilen bakımlarından çikolata bakımı, bir Dr. Baumann Das Institut işletmecisi tarafından oluşturulmuştur.

Kaliteli ve Zevkli İnsan İlişkileri

Tam bir takım çalışması yaptığınız ekibiniz ile olan ilişkilerinizden müşterilerinize uzanan insan ilişkileriniz, sizde keyifli bir tatmin oluşturacaktır.

3 Boyutlu Kişisel Tatmin

Dr. Baumann Das Institut ile beraberliğiniz
hem kendi işletmenizin patronu
hem de Dr. Baumann olarak uluslararası bir organizasyonun üyesi
ayrıca 35 yıllık deneyimi ile Leyla İNANIR yurtiçinde bilinen büyük bir organizasyonun üyesi olmanın getireceği kişisel tatmini sağlayacaktır.

Kişisel ve Profesyonel Gelişim

Dr. Baumann Das Institut’ün size sağlayacağı sağlam bir işletme deneyimi ve eğitimden dolayı üstün bir profesyonel gelişim sağlayacaksınız. Alınan eğitimler uluslar arası eğitmenler eşliğinde birkaç üniversite dalının (iletişim, halkla ilişkiler, satış ve pazarlama, psikoloji, sosyoloji vs.) kozmetiğe uyarlanmış ve başarsı ispatlanmış şekilde sizlere verilmektedir. Bu eğitimleri başka bir yerden alma şansınız yoktur.
Kısacası, bir tarafta başarma tutkusu ile dolu girişimci bir ruh, diğer tarafta Dr. Baumann Das Institut’ün ve üstün avantajları, sağlıklı ve kârlı bir yatırım için gerekli tüm unsurları barındıran sağlam bir temel oluşturacaktır.
Franchising Sistemi Dr. Baumann Das Institüt, kendi geliştirdiği enstitülerin işletmeciliğiyle ilgili lisans verir.
Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır.

EĞİTİMİNİZ

“Farkımız, Başkalarının Bilmediğini Bilmektir” prensibini üstlenmiş Dr. Baumann Das Institüt işletmecilerinin başarılarının ana nedeni budur. Bir estetisyen güzellik uzmanlığı dersi almıştır ama malesef satış, pazarlama, karakter analizi, iletişim gibi bir çok kunu hakkında bilgiye sahip değildir. TC. MEB. Bağlı özel kursumuzda biz estetisyenlerimizi yetiştirirken tüm bu gibi bilgileride sektörümüze uyarlanmış şekilde vermekteyiz. Bu yüzden personel sıkıntısıda çekilmemektedir. Ayrıca işletmeciyede lisans almadan önce katıldıkları, en ince detayına kadar Dr. Baumann Das Institüt işini öğrendikleri eğitim programı verilir.

Bu program, katılım ve performansa bağlı olarak 2 – 4 ay sürmektedir. Full-time olan bu program genellikle kurslarımızda geçmekte, ayrıca merkez ofisimiz tarafından verilen kurslarla takviye edilmekte ve değişik birçok safhadan oluşmaktadır. Ayrıca bu program süresince işletmeci adayımız bazı seminer ve konferanslara katılır ve Dr. Baumann Das Institüt yetkilileriyle temaslarında A’dan Z’ye Dr. Baumann Das Institüt işiyle ilgili bilgilendirilir. Sadece, bu eğitim programını başarıyla tamamlayan kişiler Dr. Baumann Das Institüt lisansını alma imkanına kavuşabilirler.

LİSANS AVANTAJLARI & KOŞULLARI & YETKİLERİ

✓Dr. Baumann Das Institüt, işletmeciliği sadece şahsın kendisine verir. Bu kişi başkalarıyla parasal ya da başka şekilde ortaklık içinde olamaz. Şirketlere işletmecilik veremez.

✓İşletmecimiz, tüm zaman ve gücünü enstitü işletilmesine ve idaresine ayırması gerektiğinden; başka işlerin sorumluluğunda ya da yönetiminde olamaz.

✓İşletmecilerimiz her zaman işinin başında olan işletmecilerdir, uzaktan idare edenler değildirler.

✓Dr. Baumann Das Institüt bir bölge imtiyazı vermemektedir, verilen lisans yalnızca bir enstitü işletmeciliği ile sınırlıdır.

✓Yatırım maliyeti enstitü tipine ve büyüklüğüne bağlı olmakla birlikte 70.000- 250.000 EURO + KDV arasındadır.

✓İşletmeci adayı ile 10 yıllık sözleşme yapılır. İşletmeci adayı, Dr. Baumann Das Institüt’e 25.000 EURO + KDV başlangıç ücreti öder.

✓İşletmecilerimiz, lisans aldığı süre boyunca, aylık net satışları üzerinden belli bir yüzde geliştirme ücreti ve isim hakkı ücreti ödemektedir.

Dr. Baumann Das Institüt, genişleme stratejilerine uygun olarak, Türkiye genelinde nerelerde enstitü açılacağını bir öncelik sırasına koyar ve uygun bir emlak bulunabildiği takdirde gayrimenkul’ü kiralar veya satın alır. Tadilat projeleri, inşaat işleri, dekorasyon ve ekipmanının tespiti Dr. Baumann Das Institüt tarafından yapılır. İşletmecimiz enstitünün başına geçerken konsept dekor ve iç-dış reklam panoları gibi eşyaların yatırımını yapar. Bu yatırım, enstitünün büyüklüğüne ve yere göre değişmektedir.

Franchising Nedir?

DR. BAUMANN DAS INSTITUT zincirinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi lisans imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, hemen hemen hiçbir işletmenin sağlayamadığı yüksek kalitede verilen DR. BAUMANN DAS INSTITUT eğitim ve destek programlarıdır.


Diğer üstün özellikler dışında işletmecilerimizden beklediğimiz temel özellikler şunlardır:

✓Her zaman pozitif enerji yayması

✓Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu

✓Özellikle insan yönetimi ve finansal yönetimde tecrübeler

✓Tüm zaman ve gücünü enstitü yönetimi için harcama isteği ve imkanı

✓Erkekler için askerliğini tamamlamış olmak

✓Katılıma bağlı olarak 2 – 4 ay süren eğitim programını tamamlayabilmek

✓Dr. Baumann Das Institut işletmeciliğinin gerektirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmak

✓Aktif ve kararlı olmak, Hareketlilik

✓Başarı için eğitimin şart olduğuna inanmak ve öğrendiklerini kullanma kabiliyeti

✓Sosyal amaçların önemini kavrayabilmesi ve hayatının parçası haline getirebilmesi

TEMEL FARKLARIMIZ


✓Profesyonel ve kurumsal hizmet

✓Ne, neden, niçin ve nasıl sorularının her zaman cevabının önceden bilinmesi ve ona gore planlanması

✓Strateji değil winning (kazandıran) strateji programı uygulaması

✓İyinin en iyisi ürün Dr. Baumann, dünya devi protez tırnakta jel ve akril sistemle IBD, dünyanın en beğenilen ağdası Clean & Easy ile rahtlık ve sonuç odaklı en iyi cihazlar…

✓% 99 müşteri memnuniyeti

✓% 33 A plus + % 33 plus + % 33 normal müşteri kapasitesi ile başlayıp, 3-5 yılda sadece A plus ve plus müşteri potansiyelini yakalama…

✓Yazılı Garantili sonuçlar

✓Kandırmaca, ilüzyon veya reklamların etkisi değil sadece bilim ve gerçekler doğrultusunda çalışma

✓En üst düzeyde ve ihtiyaç duyulan tüm konularda sürekli eğitim desteği

✓Uluslararası geçerli yerli ve yabancı sertifikalar

✓35 yıllık başarılı tecrübenin kanatları altında güvenle çalışma

✓% 65 ile % 300 arasında yüksek kar marjları

✓Yıllık iş planı hazırlanarak her yıl hedeflerin büyütülmesi ve hasılatın yukarı çekilmesi

DR. BAUMANN DAS INSTITUT ailesi olarak ortak yatırımlara girip, uzun vadede imece sistemine dahil olmak kaydıyla çok daha yüksek gelirler elde etme. Örneğin bir daire satılıyor ve değeri 300.000 TL olsun. Tek başınada alamıyorsunuz. Burda aile olarak birlikte alıp kiraya veriyoruz ve borcu bittiğinde satmak istediğimizde ki değerini düşünün… Bu en küçük örnek olarak verilmiştir.

✓Ayrıca normalde bir işletmeniz olsa siz tek beyin olarak hareket etmek zorundasınız. Yani tüm sorunların üstesinden tek başınıza kalkmanız gerekecektir. Oysa DR. BAUMANN DAS INSTITUT ailesinde bir konu üzerine en az 15-50 eğitimli beyin odaklanarak çalışır. Gücün kaynağını ve enerjisini tahmin edersiniz. Aynı şekilde çevreye ihtiyaç duyulursa aynı durum geçerlidir.

✓Sosyal fayda olarak, diğer firmalarda 1, belki iyisinde 3 adet amaç varken, bizde 10 amaç hedef alınmış ve üzerinde sürekli yoğunlaşılmaktadır. Bu da büyük farklar oluşturur.

✓En güçlü farkımız ise “Başkalarının Bilmediğini Bilmektir.”

Bayilik Başvuru Formu

Adres

Merkez: Fahrettin Kerim Gökay Cad. Hasanpaşa Mah, No:61A Kadıköy 34722 İSTANBUL
info@leylainanir.com
0216 414 50 00